MALINNA Body Wash and Shampoo šalvia

17,90

Sprchové sérum MALINNA° Body Wash and Shampoo šalvia určené na dennú hygienu a očistu celého tela zdravej aj problematickej pokožky.

Kategórie:

Popis

Sprchové sérum MALINNA° Body Wash and Shampoo šalvia určené na dennú hygienu a očistu celého tela zdravej aj problematickej pokožky.

Sérum na pokožku MALINNA° Body Wash and Shampoo šalvia namiešaný zo vzácnych surových organických olejov, esenciálnych olejov a prírodnej morskej soli. Vďaka unikátnemu spracovaniu má vysokú vstrebateľnosť a preniká hlboko do pokožky, detoxikuje, čistí a vyživuje ju. Sérum napomáha organizmu odstrániť poškodené vrstvy buniek, vyživuje a posilňuje zdravé bunky a stimuluje imunitný systému odstrániť infekcie z buniek pokožky. Šalviový esenciálny olej dodáva séru jedinečnú vôňu, je známy svojimi upokojujúcimi, antispetickými a stres uvoľnujúcimi účinkami. Je vhodný na čistenie pleti, pokožky tela a vhodný aj na intímnu hygienu.

Dlhodobé používanie MALINNA° produktov pomáha chrániť bunky pred degeneráciou DNA. Organizmus môže ďalej reprodukovať zdravé tkanivá. MALINNA° Body Wash and Shampoo s ORP (-150mV) – (-180 mV) sú najkoncentrovanejšie a najefektívnejšie organické antioxidanty vo forme tekutého šampónu a sprchovacieho gélu na súčasnom trhu. Iba malé množstvo produktu má obrovskú antioxidačnú schopnosť. Výsledkom jeho používania je mladá a zdravá pokožka odolná na záťaž z prostredia.

250 ml

Recenzie

LEAVE A REPLY